Asociace českého snowboardingu zve na kurzy ve Špindlerově Mlýně

Jelikož se blíží nadcházející zimní sezóna 2009/2010, tak bychom Vám rádi nabídli kurz Cvičitele snowboardingu C a B, který připravujeme na začátek prosince. AČS má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u MŠMTV ČR a její tradice s výukou snowboardových instruktorů sahá do první půli 90 let minulého století. Lektorský sbor AČS je složen pouze z profesionálů, mezi které patří vysokoškolští profesoři a lidé zabývající se vzděláváním dospělých více než 16 let. Do lektorského sboru patří i profesionální snowboardisti, kteří vyhrávají prestižní závody nejen v ČR.

Praktická i teoretická výuka je školena pouze snowboardisty, kteří vědí jak mají výuku vést, pro nejlepší výsledky svých studentů. Osvědčení, které studenti kurzu získávají není naprostou samozřejmostí po absolvování kurzu, jak je tomu u jiných subjektů. Z toho plyne, že výstupní kvalita lidí, kteří jsou námi proškoleni patří k těm nejlepším v celé České republice. Kurz je jedním z nejvyhledávanějších snowboardových kurzů cvičitelů snowboardingu C a B, proškolí ročně okolo 150 profesionálů, kteří se mohou pyšnit licencí AČS.  Jako jedni z mála  v ČR máme k dispozici návaznost v kurzu cvičitele snowboardingu C a to následujícím stupněm cvičitelem snowboardingu B, který i tento rok bude školen souběžně s kurzem C.

Chcete se stát opravdovým profíkem a být veden a vyškolen profesionálním týmem lidí s mnoha letou zkušeností ve snowboardingu? Chcete se něco opravdu naučit a dovědět o práci snowboardového instruktora? Chcete mít osvědčení, které je všeobecně uznávané? Nechcete projít nic nedávajícím kurzem za pár dní, který ještě navíc nabízí pochybná agentura bez zkušeností ve snowboardingu?

Víte, že se AČS školením snowboardových instruktorů zabývá nejdéle v ČR a má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u Ministerstva školství? Máte o řádný, poctivý a tradiční instruktorský kurz zájem? Tak dejte přednost opravdové kvalitě před podezřelými kurzy, (délka trvání kurzu, nesmyslně nízká cena, místo pořádání, nulová historie, neúplný druh licence) které se tváří jako plnohodnotné rekvalifikační vzdělání.

POZOR!! na několika denní, podezřele levné, nadstavbové kurzy pedagogického vzdělání u kterých je získaná licence určená pouze pedagogům. V některých případech prezentováno jako plnohodnotný rekvalifikační kurz učitel školního snowboardingu.

Správná volba je tradice, kvalita a výstup v podobě získaných zkušeností, které můžete předávat dál.

Vyhněte se zbytečným problémům a udělejte si licenci u ASOCIACE ČESKÉHO SNOWBOARDINGU, u organizace jež má tradici ve výuce snowboardingu od 90.let minulého století. Získejte nejen licenci a výhody AČS, ale i super zážitky v nejdelším snowboardovém kurzu.

Informace o kurzu:

Termín:

4.-12.12.2009 (nájezd 4.12.2009 do 18.00h) 

Místo:

Špindlerův Mlýn – hotel Lesana***
Program:
4.12. nájezd na hotel do 18.00 hodin
5.-11.12. praktická a teoretická příprava
11-12.12. zkoušky
12.12. do 15.00 vydání licence dle druhu kurzu„CVIČITEL SNOWBOARDINGU C a B“ pouze úspěšným absolventům
Pozn.: náhradní termín v případě nedostatku sněhu: 11.-19.12.2009

Cena kurzu zahrnuje:

- osm x ubytování se snídaní ve formě švédských stolů
- sedmi denní permanentka do celého Skiareálu Špindlerův Mlýn
- skripta (edice AČS 2006)
- kursovné
- BONUS členství v AČS pro sezónu 2009/2010 zdarma (Asociace českého snowboardingu)
- BONUS možnost čerpání slev a výhod (slevy na ubytování, vybavení, permice atd. ve všech krajích  
  ČR) v programu BoardersZone www.snowboarding.cz/boarderszone (nově platnost i na kartu- licenci
   instruktora)

Cena za kompletní kurz: 

(pozor na konkurenci, která neuvádí konečnou cenu kurzů)
cvičitel snowboardingu level C: 8.500,- Kč
cvičitel snowboardingu level B: 9.200,- Kč podmínka pro podání přihlášky na level B je rok držení licence C  a 150 odučených hodin. (AČS uznává licence smluvních partnerů)
 
Členové organizací AČS (s platnou známkou 2009), APUL a Snowboardových škol v ČR mají slevu na kurzovné 400 Kč. Výhody klubu BoardersZone.

Zasílací adresa AČS:

Asociace českého snowboardingu
Podolské nábřeží 1
140 00 Praha 4
e mail: info@snowboarding.cz

Další informace o kurzech a přihlášku na kurz najdete na: 

web: www.snowboarding.cz/?kurzy   v sekci dole KURZ ŠPINDLERŮV MLÝN nebo v hlavním článku
e-mail: info@snowboarding.cz
tel: +420 724 921 236 Jaroslav Boček
tel: +420 777 659 763 Bára Jindrová

Úspěšní absolventi dle druhu kurzu obdrží profesionální licenci:“Cvičitel snowboardingu C nebo B“

Vážení zájemci o kurz,
Pokud se hlásíte na kurz C zašlete prosím zálohu 5.000 Kč, zda-li se hlásíte na kurz B pošlete prosím zálohu 5.500 Kč na účet 1304809399/0800 na jméno Snowboardschool. Jako variabilní symbol uveďte Váš datum narození (VS datum narození ve formátu dd mm rrrr). Například datum narození 12.10.1980 bude VS 12101980. Po obdržení on-line přihlášky a ověření vaší platby na uvedeném účtu, Vám zašleme podrobnější informace a potvrzení o přijetí platby. Výuková skripta dostanete v den nájezdu na kurzu.

Velice děkujeme za Vaši důvěru a jsme s pozdravem

Jaroslav Boček
AČS

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.