Ples sporťáků a sporťaček aneb bez trenek a do gala

Ani po večerech neleníme, a pokud zrovna nesportujeme, navštěvujeme my z Mujinstruktor.cz akce, které nepostrádají sportovního ducha. Za takovou akci se dal jistě označit Partyples sporťáků a sporťaček pořádaný v pražském PM clubu.

Ptáte se jaký rozdíl je mezi party a partyplesem? Naprosto jasný, na partyples se musíte hodit do gala, tudíž tepláky a sportovní trička jsou pro tuto příležitost doslova tabu. Naštěstí tento dresscode většina návštěvníku sportovního partyplesu zachovala a pánové schovali své bicepsy do lépe či hůře padnoucích sak a dámy své ladné křivky do elegantních variací na téma sukně, top a šaty. Účast byla řekněme průměrná a PM club by si jistě zasloužál ještě více sportuchtivých plesajících párů, na druhou stranu se dalo v celém sále i na parketu příjemně pohybovat a co bylo nejdůležitější! na baru vás obsloužili téměř bleskově. Celým večer provázela živá hudba a nejednoho tanečního nadšence nenechala chladným. 

Tematickému zaměření plesu odpovídal také dopředu avizovaný program. Tanečnice Pole dance, o kterém jsme vám přinesli článek minulý týden, uchvátila svými kreacemi většinu publika. Pár vyučující salsu si také našel na parketu své příznivce, kteří se víceméně úspěšně snažili naučit aspoň základní kroky tohoto latinskoamerického tance. Ale zřejmě největší úspěch zaznamenala ohňivá show v podání velmi schopného barmana a jako bonus pytlík plný padesátikorun vhozený do publika. Pohled na elegantně oděné slečny, plazící se v zápalu hledání padesátikoruny po zemi, stál opravdu za to. A nebyl by to ten správný ples, kdyby na něm chyběla tombola. Takže jako vrchol večera došlo k udělování cen, kdy se jasně ukázalo, že sporťáci i sporťačky si během večera doslova potykali a navíc jsou pro každou srandu. Jednu z cen do tomboly věnoval i Náš, Váš, Mujinstruktor:), takže šťastnému výherci přejeme příjemné chvilky strávené s vybraným instruktorem u libovolného sportu. 

Vzhledem k tomu, že šlo o první ročník tohoto odvážného společenského počinu, klapalo vše, jak mělo a pořadatelům můžeme do příštích ročníků snad jen popřát více plesuchtivých spor'táků a pevné nervy!

Více fotek najdete na VSliga.cz

Autor: Kristýna Vobecká

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.