Pomáháme LIVESTRONG Teamu

Dnes Vám představujeme úžasný projekt, který na celém světě pomáhá více jak 28 milionům lidí, kteří bojují s rakovinou. I Vy se můžete přidat...

Nadace LiveStrong (celým jménem Lance Armstrong Foundation) má hlavní cíl pomoci lidem, kteří trpí rakovinou. Svými aktivitami se jim snaží pomoci, dodat sílu a naději. LiveStrong patří mezi nejvlivnější organizace tohoto druhu, poskytuje potřebné informace a poradenství, pořádá veřejné přednášky a především financuje vědecké výzkumy.

Kdo jsme

  • Jsme parta kamarádů, kterým není lhostejný osud druhých.
  • Běžíme pražský ½maraton s cílem zvýšit povědomí o nadaci LiveStrong.
  • Jsme tzv. fundraisery – pomáháme nadaci LiveStrong získat finanční příspěvky pro boj proti rakovině, který podporuje.
  • Věříme, že vytyčený cíl získat celkem 1 000 $ s Vaší pomocí splníme.
  • Profil týmu najde na http://livestrong.cz/nas-tym/

Každý kdo podpoří naši snahu, obdrží žlutý náramek LiveStrong!!!

Jaký je náš cíl?

Náš cíl je poměrně jasný – získat dostatek prostředků na podporu aktivit nadace LiveStrong, především pak financování vědeckého výzkumu rakoviny.

Jedná se o náš první fundraisingový projekt, ale pevně doufáme, že se nám podobné projekty s Vaší podporou podaří uskutečnit opakovaně… ideálně vždy při příležitost nějaké významné sportovní akce v České republice. Pokud byste se chtěli aktivně zapojit, prosím, napište nám na lukas@mujinstruktor.cz.

Proč jsme si vybrali právě nadaci LiveStrong? Hlavním důvodem je zaměření nadace na boj proti rakovině, která každým rokem usmrtí více lidí než HIV/AIDS, malárie a tuberkolóza dohromady. Jsou zde i samozřejmě další důvody, o kterých jsme se rozepsali na příslušné stránce.

Pokud Vás naše snaha zaujala, stačí prostřednictvím dárcovského portálu věnovat  libovolnou výši finanční podpory…Zabere to pouze pár vteřin a vše, co potřebujete, je Vaše platební karta.

 Za Mujinstruktor.cz poběží Lukáš Žďárský a tady je jeho Fundraising page, skrze kterou můžete posílat vaše příspěvky.

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.