ROZHOVOR s Davidem Wardasem: Jak rozhýbat Moravu

Ve dnech 30.4. - 2.5.2010 se na Výstavišti Černá Louka v Ostravě uskuteční druhý ročník akce SPORT, ZDRAVÍ, POHYB A VOLNÝ ČAS.

1. Jak se Vám vydařil první ročník, v čem splnil Vaš očekávání?

První ročník se konal společně s výstavami Dovolená a region a Nevěsta. Do posledního místa jsme naplnili pavilon o velikosti 2000 m2. K dispozici bylo více než 30 aktivit. Přišlo více než 11 500 osob. Z akcí jsme byli spokojeni a nejlepším měřítkem pro mě byla častá poděkování známích a zářící tváře dětí z aktivně prožitého dne.

2. Co Vás na něm překvapilo a jaké novinky přinášíte do ročníku druhého?

Pokud bych měl vyjádřit překvapení, pak určitě z různorodého přístupu firem k možné prezentaci. Organizujeme a budujeme dobrou akci, s velkým potenciálem. Některé firmy to pochopili, spolupracují s námi a chtějí se aktivně zapojit. Jsou pak samozřejmě i více vidět a jsou s celkovým výsledkem své prezentace a zpětnou vazbou spokojeni. Pasivní firmy a častokráte jsou to i velké společnosti své prezentace a marketing celkově dle mého názoru velice podceňují a už samotným přístupem i jednáním vytváří negativní image.

Co se týče samotné realizace, pak mě mile překvapil program na pódiu, které po celé 3 dny fungovalo výborně. Zejména Twister Fitness Fitness klub se svými instruktory předváděl atraktivní cvičení a v pravém slova smyslu Rozhýbával naše návštěvníky.

Novinek v ročníku 2010 je celá řada. Upřímně řečeno jsme skočili z úrovně 1 na úroveň 3 :-) a mezistupeň s číslem 2 jsme vynechali. Nejdůležitější je vstup hlavního partnera - Oborové zdravotní pojišťovny. Dále pak určitě úzká spolupráce s OC Futurum a hlavním mediálním partnerem rádio Kiss Morava.

A v neposlední řadě je to celá řada organizací z celé ČR, které se podílí na programu. Ten je opravdu rozsáhlý a právě díky zapojení mnoha organizací také unikátní.

Novinkou jsou také 2 soutěže o ceny.

1. SMS soutěž o tandemový seskok padákem s instruktorem ze 4 000 m od společnosti Air Hit Morava - Vlastimil Bláha a další ceny.
2. Návštěvnická soutěž o Let balónem, relaxační pobyty v zábavním Centru Babylon a dalších 30 cen. Ke hře slouží hrací karta, která obsahuje 10 aktivit a pokud se návštěvníci zapojí do min. 4 aktivit, vyplní hrací kartu a vhodí do osudí, mají šanci vyhrát.

Novinky přinášíme i do propagace, a to zejména díky již zmiňované spolupráci s OC Futurum. 7 dní před akcí zde začínáme s přímou prezentací akce formou mobilního stánku. V sobotu se také u OC Futurum uskuteční část programu a začínat i končit zde bude Noční projížďka na In-line bruslích, která je součástí akce.

3. Jaké jsou Vaše dlouhodobé cíle ve vztahu k moravským návštěvníkům výstavy?

Rozvoj akce do podoby festivalu. Chceme, aby rodiny s dětmi ráno vstali, celý den (v lepším případě celý víkend) sportovali a bavili se na různých ativitách. Zároveň aby prošli výstaviště, kde se dozví novinky z oblasti SPORTU, ZDRAVÍ, POHYBU A VOLNÉHO ČASU a získají informace, které povedou ke zlepšování jejich
životního stylu.

4. Co by mělo být hlavním magnetem, pro který stojí za to, aby vás navštívily celé rodiny?

Určitě program, ve kterém si najde každý něco zajímavého. Zasportovat si návštěvníci mohou i s moderátory rádia Kiss Morava. Dálším lákadlem jsou bonusy a výhodné nabídky od vystavovatelů. Z osobností se mohou návštěvníci těšit na Hanku Kynychovou, která bude mít speciální lekce H.E.A.T. Programu pro podporu sdružení Dětské domovy v pohybu. Na stánku 3D Fitness to bude Vladimír Valouch. Účast přislíbili také Mistři světa ve Freedivingu.

Veškeré podstatné informace jsou na www.rozhybejtemoravu.cz

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.