ROZHÝBEJTE MORAVU!

Ve dnech 30.4. - 2.5.2010 se na Výstavišti Černá Louka v Ostravě uskuteční druhý ročník akce SPORT, ZDRAVÍ, POHYB A VOLNÝ ČAS.

Jedná se o unikátní projekt spojující výstavu s rozsáhlým doprovodným programem, na kterém se podílí řada organizací z celé ČR. Akce je určena pro širokou veřejnost i odborníky pohybující se v oblastech sport, zdraví, pohyb a volný čas. Aktivní firmy představí své produkty, nabídnou jejich vyzkoušení a poskytnou odborné rady a informace.

Návštěvníci se mohou zapojit do programu, rozhýbat s námi Moravu a za svou snahu získat bonusy od  vystavovatelů a od hlavního partnera - Oborové zdravotní pojišťovny, uvádí organizátor výstavy David Wardas.

POHYB A ZÁBAVA NA KAŽDÉM KROKU

Připraveny jsou desítky aktivit, testovací zóny, ukázky, exhibice. Face Czech Academy pro příznivce aerobiku připravil dvoudenní maraton cvičení -  Festival Aerobicu, Bosu a Body & Mind.

H.E.A.T. Program představí fitness program, který je vhodný pro osoby všech věkových kategorií. K dispozici bude 20 speciálních strojů a v sobotu ve 14 hod. proběhne lekce s Hankou Kynychovou s cílem podpořit děti v dětských domovech.

Herní zóna nabídne hlavolamy, deskové hry a také jednu absolutní novinku – turnaj ve stolních magnetických hrách WeyKick (fotbal, hokej a tenis). Zástupci z DDR.cz (taneční podložky) přivezou poprvé multiplayer, na kterém může současně tančit až 16 osob.

JEDEN DEN NESTAČÍ

V sobotu se část programu uskuteční také u obchodního centra Futurum. Děti i dospělí se mohou vyřádit například na skákacích botách, trojkolkách Trikke, trampolíně či vyzkoušet nové modely in-line bruslí, bungee running a Nintendo Wii. Od OC Futurum začne také v 19.30 hod. noční projížďka na in-line bruslích, kterou pod názvem BladeNight připravila společnost HEPA outdoor fitness.

Díky spolupráci s Maraton klub Seitl Ostrava ožije v neděli Slezsko Ostravský hrad, před kterým se uskuteční závody v běhu. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny krátké tratě, vytrvalejší mohou změřit své síly v minimaratonu na 4,2 km.

I DIVÁCI SI PŘIJDOU NA SVÉ

Pokud zábava a sport nestačí, určitě si užijete i jako diváci. Biketrialový klub Metan Trials organizuje v rámci výstavy Mistrovství České Republiky v Biketrialu. Stejně jako loni připravujeme program na pódiu, jehož velkou část pokryjou cvičitelé z Twister Fitness Clubu, doplňuje Zuzana Boháčová, manažerka výstavy.  Rodiče mohou své děti svěřit odborníkům do in-line školičky a dětského koutku.

ZAPOJTE SE A VYHRAJTE

Organizátoři ve spolupráci s vystavovateli připravili dvě soutěže.

1. SMS soutěž, kterou zajišťuje rádio Kiss Morava o hlavní cenu - Tandemový seskok padákem s instruktorem ze 4 000 m od společnosti Air Hit Morava - Vlastimil Bláha.

2. Návštěvnická soutěž o Let balónem, relaxační pobyty v zábavním Centru Babylon a dalších 30 cen. Ke hře slouží hrací karta, která obsahuje 10 aktivit a pokud se návštěvníci zapojí do min. 4 aktivit, vyplní hrací kartu a vhodí do osudí, mají šanci vyhrát.

Spojíme-li široký program s atraktivními nabídkami vystavovatelů, určitě bude stát akce za návštěvu a neměla by chybět ve vašem kalendáři.

Další podrobné informace naleznete na www.rozhybejtemoravu.cz

Mgr. David Wardas
Firemky s.r.o.

Mobil: + 420 775 949 273
Web:   www.firemky.cz

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.