Rozšířili jsme základnu partnerů o volejbalovou speciálku Sportex.cz

Mujinstruktor.cz a Sportex.cz

Internetový obchod Sportex.cz je sportovní speciálka zabývající se především potřebami na volejbal a bojové sporty v čemž jsou jedničkou na českém trhu. Dále prodává potřeby na basketbal, vodní sporty, stolní tenis aj. Do budoucna se plánuje rozšíření sortimentu na běžecké potřeby.

Kromě kvalitních produktů a poradny nabízí také ojedinělé a objektivní hodnocení od profesionálních sportovců s fotografií a podpisem daného odborníka. Tímto způsobem se razantně liší od konkurence a dává jasně najevo své odborné řešení.

Nezkušení nakupující si tak mohou nejdříve přečíst názor odborníka a až poté se rozhodnout jaký daný produkt je pro ně vhodný či naopak. 

Celý tým Sportexu se skládá ze studentů Fakulty tělesné výchovy a sportu což jim dává teoretické i praktické znalosti z oblasti sportování.

Samozřejmostí je v tomto obchodě individuální a přátelský přístup. Ihned po příchodu do jejich provozovny na vás čeká stolní fotbálek, kde si mezi tím, kdy vám vydávají zboží, můžete pinknout ☺.

Uživatelé portálu Mujinstruktor.cz získávají díky této spolupráci 10% slevu na nákup veškerého sortimentu. Stačí před objednávkou napsat s žádostí o slevový kupon a uvést do mailu "jsem instruktor", který vám ihned obratem zašlou.

V blízké době se můžete těšit na řadu soutěží o věcné ceny věnované právě internetovým obchodem Sportex.cz. O dalších plánech Vás budeme včas informovat.

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.