Spouštíme Sportovní zážitky.cz

Sportovní portál Mujinstruktor.cz oslaví na podzim své první narozeniny. Během jednoho roku své existence si vybudoval pevnou pozici mezi weby věnujícími se sportu a stal vyhledávaným zprostředkovatelem mezi instruktory, osobními trenéry, sportovními provozovnami a klienty. Uživatelé projektu mohou vybírat z více než tisícovky instruktorů, třech tisíc sportovišť a stovek sportovních akcí a kurzů.

Své narozeniny hodlá Mujinstruktor.cz oslavit stylově, a to spuštěním hravého a barevného webu Sportovní zážitky.cz! Jedná se o projekt fungující na principu hromadných slev, který se v dnešní době stává velmi populárním. Sportovní zážitky.cz se od své konkurence hodlá odlišit především přímou specializací na sport a adrenalinové zážitky. Tým Mujinstruktor.cz nabídne uživatelům, díky svým dosavadním zkušenostem a rozsáhlé databázi instruktorů a sportovišť, ty nejlepší slevy a vychytávky, zaměřené nejen na Prahu, ale i na zbytek České republiky.

Sportovní zážitky.cz nenabízí pouze výhodné ceny pro cílové uživatele, díky formě poskytování slev se jedná o jednu z nejefektivnějších forem marketingu pro samotné poskytovatele, jelikož zajímavé nabídky se mezi lidmi šíří bleskovou rychlostí. Díky tomu firmy získávají během krátké doby spousty nových klientů a velmi rychle rozšiřují svoje jméno na trhu.

“Snažili jsme se od ostatních odlišit nejen naší specializací, ale i grafikou. Ta je na hony vzdálená tomu, na co jsou uživatelé u webů s hromadnými slevami zvyklí,” říká zakladatel portálu Mujinstruktor.cz Lukáš Žďárský. Dalším novým prvkem, který na konkurenčních portálech nenajdete, je sekce “Na přání”, kde mohou sami uživatelé navrhnout, jaké slevy by na Sportovních zážitcích rádi viděli. Náš tým se je obratem pokusí vyjednat s provozovatelem nebo nabídnout přímo uživateli některého z našich instruktorů.

Věříme, že se vám náš nový web bude líbit a prožijete díky němu plno nejen sportovních zážitků.

Tým Mujinstruktor.cz a Sportovní zážitky.cz

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.