Výherci soutěže

Začátkem léta se na našich ještě provizorních webových stránkách, objevil dotazník, jehož záměrem bylo získat první ohlasy na náš projekt a dostat portál Mujinstruktor.cz do povědomí uživatelů. Dotazník vyplnilo přes 500 respondentů. A několik z nich vyhrálo zajímavé ceny věnované našimi partnery. Hlavní cenou byl mobilní telefon HTC Touch Diamond2, dále krásný víkend v Pensionu SILVA ve Špindlerově Mlýně a pro tři z vás jsme měli připravené zábavné a létající lampiony přání.

Výherci jsou:

  • Honza K. - Praha
  • Soňa Ch. - Praha
  • Lucie T. - Brno
  • Aleš K. - Olomouc
  • Michaela B. - Hradec Králové

Během předávání cen jsme se šťastných výherců zeptali, jak s cenami naloží. „Vůbec jsem to nečekal, ale to by Vám řekl asi každý, kdo by to „hátécéčko“ vyhrál,“ rozpovídal se student Honza, „určitě ho využiji, pracuji v bance, kde se plánování, přístup k internetu a emailům při práci nesmírně hodí.“. Honza je studentem VŠE a potvrdil  nám, že si výhru hodlá rozhodně nechat a pořádně užít.

Soňu z Prahy, která vyhrála víkend ve Špindlerově Mlýně, jsme bohužel nezastihli. Výherce lampiónů Aleše, jsme se však zeptali kde a s kým hodlá lampióny vypustit. „Sestra má v létě svatbu, takže jsem ihned objednal dalších 10 lampionů a bude to mé půlnoční překvapení pro novomanžele“ měl již jasno novopečený bakalář z Olomouce.

Doufáme, že výherci si své ceny ve zdraví užijí (hlavně ti s lampiony) a ostatním přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích na našem portálu www.mujinstruktor.cz. Ještě jednou děkujeme našim partnerům a všem, kteří se do soutěže zapojili.

Za tým Mujinstruktor.cz

Lukáš Žďárský

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.