Díly v seriálu

"...jízda na kole k rekreačním, dopravním, sportovním nebo turistickým účelům je v dnešní době velice rozšířená. Podle průzkumů se v Česku aktivní cyklistice věnuje až 1,5 milionů lidí..."

Reklama

Reklama

CK se zaměřením na cyklovýlety

Chtěli byste vyjet na kolo...jenže osamotě to není ono? Nevíte kam se vydat nebo se vám jen nechce vše zařizovat? Využijte služeb sportovních cestovních kanceláří, které pro vás připravují zájezdy po Česku i v zahraničí. Stačí si jen vybrat.

Adrenalin centrum

Turistická cestovní kancelář organizující aktivní a poznávací zájezdy. Cyklozájezdy, vodácké zájezdy a turistické zájezdy. Akce pro školní i firemní kolektivy na zakázku. Obchod outdoorovým vybavením, půjčovna turistického a vodáckého vybavení, internetový obchod Vše pro outdoor.cz.

www.cyklozajezdy.com

CK Alpina

Cestovní kancelář zaměřená na aktivní dovolenou v horách – pěšky, na kole, na ferratě či na lyžích. Nabízíme nenáročné horské túry i náročnější vicedenní přechody hor, cyklozájezdy pro pohodáře i pro otrlé bikery, zajištěné cesty – via ferraty, expedice do dalekých zemí a v zimě lyžování a snowboarding. Naše nabídka aktivní dovolené je jedna z největších v ČR, nabízíme přes 300 termínů turistických a cyklistických zájezdů.

www.alpina.cz

CK Sport-S

Od svého vzniku v r. 1990 zaměřena na aktivní pojetí dovolené - lyžování v Alpách, rafting, vodácké putování, cyklistiku, poznávací cesty, sportovní programy jako lukostřelba, downhill na terénních koloběžkách, lezení, a mnohé další aktivity. Nechybí pobyty v horách i u moře, aerobik aj. formy cvičení.

www.sport-s.cz

CK Kudrna

Brněnská cestovní kancelář pro romantickou a aktivní dovolenou na horách, v sedle bicyklu, na vodě a při poznávání různých koutů Evropy, Asie i zbytku světa, turistické a hudební vydavatelství, obchůdek na nádraží ČD s cestovatelskou a hudební produkcí a turistickým vybavením, také pořadatel večerů s promítáním a debatami, koncertů kapel hrajících keltskou, folkovou i světovou muziku.

www.kudrna.cz

CK Trip

Specialista na aktivní dovolenou, pořádá autobusové zájezdy s průvodcem po celé Evropě. Nabízíme zájezdy na kole, na bruslích, lyžařské zájezdy, cyklozájezdy pro rodiny s dětmi, rafting i pobytové zájezdy. Osobní přístup i letitá tradice – to vše je CK TRIP. Zákazníci na nás oceňují hlavně dokonale propracované trasy, ale i skvěle vyškolené průvodce. Prodáváme i zájezdy ostatních cestovních kanceláří. Zajišťujeme ubytování s vlastní dopravou. Zimní dovolená s námi se vyplatí – získejte až 10% slevu na skipasy.

www.ck-trip.cz

CK Rajbas

Outdoor Travel organizuje cyklistické zájezdy pro průměrné a více zdatné cyklisty. Nabizime jak prodlouzene víkendy v Evropě tak několikatýdenní exotiky v Indii nebo na Novém Zélandu.

www.rajbas.eu

CK Cyklotour Hradec Králové

Již 12. sezónu se zaměřuje na cyklistické zájezdy v Evropě a České republice. Naše zájezdy spojují aktivní dovolenou na kole s poznáním zajímavých míst. Trasy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Ubytování je vždy zajištěno "pod střechou" (hotely, penziony, ubytovny). Zároveň pořádáme také relaxační a poznávací zájezdy.

www.cyklotur.cz

CK Intertrans

Nabízí řadu zájezdů tzv. aktivní dovolené (cykloturistika a turistika) pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi i individuální klienty, to vše za doprovodu zkušeného a profesionálního týmu – průvodce, cyklotechnik a řidiči. Doprava je zajišťována vlastními luxusními busy. Kola jsou přepravována speciálními vyzkoušenými cyklovleky.

Nabídka cyklozájezdů: Rakousko, Německo, Itálie, Francie, Holandsko, Švýcarsko, Chorvatsko, Řecko…Turistika: italská oblast Dolomit.

www.intertrans.cz

Další CK speciálizující se na cyklovýlety:

CK Mundo

CK Cyklotour

Nakole.cz

Smart Travel

Aktivní dovolená.cz

Traces CK

CK Klíč

CK Poznání

Cyklozajezdy.cz

Cyklotrans.cz

Jenda CK

CK ATIS

Andrea

26.6.2013

Pozor na CK Alpina

CK Alpina nabízí sice pěkné zájezdy, ale bohužel už nezvládá řešit případné reklamace... Jednoduše pošle klienta do patřičných míst a stížnost odmítá řešit, i když je oprávněná a doložitelná. Ani náznak omluvy za porušení přepravních podmínek. Katastrofa.

reagovat