Naučte se bruslit ve škole bruslení

Máme pro vás typ na studium. Nebojte se, nechceme po vás, abyste seděli ve školní lavici. Naopak v těchto školách se budete prohánět na kolečkových bruslích po parku. Naučíte se správné technice in-line a pro začátek vám školení instruktoři zapůjčí i bruslařské vybavení, takže pokud vás bruslení nechytne, nemusíte hned utrácet za vlastní brusle. Ale věříme, že bruslení vám přiroste k srdci a bude se vám o něm i zdát☺ Tady jsou:

HEPA outdoor fitness (56 instruktorů)

HEPA outdoor fitness je největší profesionální síť škol in-line bruslení v ČR. V současné době můžete najít jejich pobočky v těchto městech: Brno, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Ústí nad Orlicí a Zlín. Vizí školy HEPA je prostřednictvím optimálních pohybových aktivit pozitivně ovlivňovat životní styl a zdraví klientů, přičemž tyto aktivity jsou realizovány v přirozeném venkovním prostředí. Zkrátka a dobře: v HEPA vrací zdravou péči o tělo tam, kam patří - ven, do přírody! Produkty této školy jsou zaměřené na děti i dospělé, začátečníky, pokročilé i zkušené bruslaře.

www.hepaoutfit.cz

Mujinstruktor.cz (17 instruktorů)

Mujinstruktor.cz nabízí prostor i pro nezávislé instruktory, kteří nabízejí své služby po celé České republice a nejsou členy žádné školy inline bruslení. Vybírat můžete podle ceny, místa výuky, sympatií nebo zkušeností předešlích klientů.

www.mujinstruktor.cz

Skateschool (3 instruktoři)

Pražská škola inline bruslení BOOTCAMPS není klasický nudný kurs nebo suchá výuka jeden na jednoho. Budou vás učit profesionálové, kteří netradiční, zábavnou a atraktivní formou výuky daleko předčí cokoli, co jste kdy zkusili udělat pro zlepšení svého bruslení. Na inlinech vás v této škole naučí psí kusy, ty konzervativnější jen bruslit. Děti, dospělí, skupiny, jednotlivci, veřejnost, firmy, je jich tisíce, všichni se zde učili bruslit.

www.skateschool.cz

ŠkolaBruslení (2 instruktor)

In-line, Ice Skating. Středisko pro výuku bruslení na in-line bruslích a zimních bruslích působící od roku 2005. Organizuje pravidelné skupinové kurzy pro děti a dospělé; individuální výuku pro jednotlivce, skupiny a rodiny. Připravuje budoucí instruktory bruslení (licence MŠMT). Specializuje se na: fitness, speed, rychlobruslení, freestyle slalom. A pořádá vystoupení na in-line bruslích – in-line show. A také se podílí na organizaci akcí (eventů) na in-line bruslích.

www.skolabrusleni.cz

Petr Sýkora (1 instruktor)

Naše škola in-line bruslení se skládá momentálně ze dvou instruktorů, kteří mají dlouholetou zkušenost s bruslením i s výukou bruslení a mají kvalifikaci uznávanou MŠTV. Nabízíme individuální výuku, skupinové kurzy pro děti i dospělé, případně předváděcí či jiné akce. Nejvíce působíme v Pardubicích a okolí ale občas máme kurzy i v jiných městech České republiky.

www.petrsykora.eu

Inline Mánie

INLINE MÁNIE je škola na míru pro každého z vás. Preferujeme osobní přístup ke každému, kdo má zájem se naučit nebo zdokonalit jízdu na inline bruslích. Specializujeme se na výuku dětí, ale i dospělý jakéhokoliv věku je u nás vítán. V obou případech vyučujeme jak jednotlivce, tak i menší skupinky. Máte málo času a nechcete jet za námi? Nevadí, dojedeme my za vámi! A pokud si nevíte rady s výběrem vybavení, i s tím vám rádi pomůžeme.

www.inline.vasvolnycas.cz

Rollerdance

Dobrý den, jmenuji se Jan Loukota a jsem instruktor inline bruslení, tance na bruslích a fitness trenér. Vzděláním jsem inženýr elektrotechniky. Absolvoval jsem instruktorský kurs inline bruslení ve škole sportovní kurzy, dále rekvalifikační kurs fitness trenér na Palestře. Od roku 2002 se věnuji aktivně bruslení na kolečkových bruslích, od roku 2005 potom tanci na trekových kolečkových bruslích. Tanci na bruslích jsem se učil v Londýně, potom s kamarády na Letné. Míváme vystoupení v tanci na bruslích na různých závodech bruslařů, firemních večírcích a společenských akcích jako třeba minulý rok jsme byli spolu s Lenkou Buchcárovou (www.buchcarova.cz) součástí doprovodného programu na MFF v Karlových Varech. Výuce inline bruslení a tanci na bruslích se věnuji od roku 2008. Většinou venku v Praze, ve Stromovce, v Tróji a Modřanech podle domluvy. Součástí výuky bruslení jsou základy jako správný postoj, odraz, padání, brždění, pokročilejší techniky jako přešlapování, jízda pozadu, jízda v rampě, skate parku, pro pokročilejší bruslaře pak nabízím výuku tance na bruslích, tvorbu tanečních sestav, různých tanečních kroků jako točení na bruslích, různé variace pohybů na předních, zadních kolech. Dále nabízím možnost vyzkoušet si a naučit se jezdit na freeline bruslích - http://www.rollerdance.ic.cz/Vyuka.htm#Freeline V nabídce služeb jsou i pravidelné vyjížďky na bruslích pro zájemce o zlepšení fyzické kondice a zlepšení techniky bruslení. Pro zájemce o hubnutí, posílení, získání kondice nabízím služby fitness trenéra. Cvičím v posilovně na Palmovce a v případě potřeby dojížďím i na místo vhodnější pro klienta.

www.rollerdance.ic.cz

Škola bruslení FANATIX

Škola bruslení FANATIX se nacházející v Hradci Králové a má dva instruktory, Roberta Kolmana a Julii Mastíkovou, oba jsou absolventi FTVS, trenéři 1. třídy, aprobace cyklistika. Vzhledem ke své dlouholeté sportovní minulosti se zabývají mimo in-line bruslení i výukou běžeckého lyžování a cyklistiky. Výuka in-line bruslení  a cyklistiky probíhá především v hradeckých lesích a za sněhem se dojíždí do blízkých Orlických Hor. Pro zájemce o výuku in-line bruslení poskytuje zapůjčení přilby, chráničů a bruslí.

www.fanatix.cz

FIT Sport

FIT Sport organizuje kurz in-line bruslení v Moravskoslezském kraji - Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Hlučín, Havířov, Bohumín, Bruntál, Hradec nad Moravicí, Karviná, Nový Jičín. Inline Sports prázdninovou školu pro děti – příměstský tábor na in-line bruslích se zážitkovými aktivitami. In-line dovolená – spolu připravuje pokračování "In-line dovolené" v Chorvatsku. Jízdy městy a další akce - ve spolupráci s Městským úřadem Havířov spoluorganizuje akci „Týden bez aut“. Večerní in-line jízda Havířovem a První večerní in-line jízdu ve Frýdku Místku. Pobočky: Ostrava, Havířov, Frýdek Místek.

www.inlinesports.cz

Inline škola Tempish

Naše aktivity ohledně IN-LINE bruslení (škola, půjčovna, prodej, servis atd..) provozujeme v Praze na dvou místech v in-line fitness parku Ladronka a v in-line Freestyle Parku Modřany. Firma Tempish s.r.o. (výrobce bruslí stejnojmenné značky) pro Vás připravila in-line školu bruslení, ve které na Vás čekají zkušení instruktoři s propracovanou metodou výuky a kvalitním zázemím naší in-line půjčovny. Nabídka in-line kurzů: In-line bruslení - základní kurz. Zkušení instruktoři Vás seznámí ze základy in-line bruslení, naučí Vás rozjíždět se, brzdit, padat. Technika in-line bruslení - pokročilý kurz. Zkušený instruktor Vám poradí jak správně držet tělo při in-line bruslení, jak mít správný skluz, správné tempo. In-line bruslení - kondiční trénink. Pod vedením sportovního instruktora je pro Vás připraveno intenzivní kondiční bruslení, velmi efektivní trénink zaměřený na zlepšení kondice, zesílení hýžďových a stehenních svalů, spalování kalorií.

www.telemark-czech.cz

POZNÁMKA:

číslo v závorce vyjadřuje počet instruktorů zaregistrovaných na portálu Mujinstruktor.cz, ne skutečný počet instruktorů v konkrétní škole inline bruslení

Další školy bruslení:

  • sportovni kurzy.cz
  • Inlajn.cz
  • inlineškola.cz
  • nainlajny.cz
  • pujcovna-brusli.cz
  • brusleni.volomouci.com

Seznam inline škole v České republice byl vytvořen ve spolupráci se zástupci jednotlivých škol a portálem Mujinstruktor.cz

Do diskuze zatím nebyl žádný komentář vložen.