Magazín

Astoria Golf Resort Cihleny

Golf – sport nejen pro bohaté

Golf je outdoorový sport, jehož podstatou je, že se samotný hráč nebo malá skupinka snaží dostat golfový míček do jamky a vyhrává ten, kdo tohoto úkolu dosáhne s nejmenším počtem úderů. Golf je samozřejmě mnohem víc než tohle, je to hra, která vyžaduje trpělivost, chladnou hlavu a sebedisciplínu. Golf není omezen věkově ani fyzicky a může ho hrát v podstatě každý. Je také výborný k navazování kontaktů a potkávání nových lidí. Má se za to, že golf pochází ze Skotska a byl hrán na Britských ostrovech po několik století. Přestože byl považován za hru pro elitu, v současné době získává širokou popularitu a počet hráčů po celém světě stále roste. Kvalifikované odhady hovoří o šedesáti milionech hráčů golfu na celém světě, což golf podle některých zdrojů řadí na druhé místo v žebříčku počtu hráčů - hned po volejbalu.

Inlinetrasy.cz

RECENZE: Praha - Stromovka - Trója

Jendou z pražských cyklotras, jejíž část se dá využít pro jízdy na inlinech. Trasa vede podél Vltavy od mostu Barikádníků do Troji, k trojskému zámku, či ZOO. Z této trasy se dá odbočit, přejet Vltavu a pustit se dál do Stromovky. Začátek trasy, není příliš uspokojivý, asfalt je hrubší a povrch nerovný . Avšak po chvíli se vše zlepší, cesta se rozšiřuje a zvolíte – li cestu podél Vltavy, čeká na vás krásný jemný povrch.

Flowin®

Flowin aneb doušoupejte se k lepší postavě a kondici

Říkáte si, co se pod tajemným názvem dalšího sportu, který vám chci představit, zase skrývá? Dnes si pomůžeme se slovníkem. Flow znamená v angličtině proud a také plynout a flowing je tekoucí, plynoucí. Takže už z této malé pomůcky vám může být jasné, že nepůjde o žádné aerobní hopsací cvičení.

Flowin®

Můj instruktor na Flowin®

Vyzkoušela jsme za vás další sport, tentokrát posilovací cvičení Flowin.

Fitbox aneb kopněte si do pytle!

Pokud stále hledáte vhodný sport, při kterém se pořádně zapotíte a vybijete přebytečnou energii je pro vás Fitbox to pravé.

Můj instruktor na Fitbox®

Tentokrát jsme se rozhodli pro vás vyzkoušet Fitbox. Posuďte sami, jestli je tento sport pro vás to pravé.

zdroj: paradisechamber.com

Shopping, sport pro otrlé!

Vánoce jsou svátky klidu? Ale kdeže! I kapitalismus má svá úskalí, jedním z nich je konzumní způsob života a každoroční boj, o co nejoriginálnějším a přitom nejvýhodnější vánoční dárky, k němuž svádějí přetékající regály v megalomanských obchodních domech. Pokud se v předvánoční mačkanici zrovna nevyžíváte (odborně se tomu říká frotérství), jistě jste už přišli na to, že pro takovou výpravu do obchodních center a jiných podobných svatostánků konzumu potřebujete nejen plnou peněženku. Ne nadarmo se v USA stal z nakupování doslova sport. Shopping je totiž věda! Pojďme si tento sport představit a nebojte se, s instruktorem budete v shoppingu, stejně jako v ostatních sportech, za chvíli mistři.

01

Naučte se správně chodit s H.E.A.T. programem!

Netušíte, co si pod pojmem H.E.A.T. program představit? Nebojte se, nejde o nic složitého, podstatou „heatového sportování“ je totiž člověku nejpřirozenější pohyb-chůze.

20

Můj instruktor na H.E.A.T. programu

Vyzkoušela jsme pro vás další sport a zde jsou moje postřehy přímo z „chodícího“ pásu.

lýtko

Energie na sváteční čas

Připravili jsme pro Vás několik jednoduchých cviků, které Vám pomůžou zůstat fit i o svátcích.

Můj instruktor na ... carving

Abych vám mohla lyžařský trenažér autenticky popsat vyzkoušela jsem ho jako první, zde jsou mé postřehy přímo z lyžařského pásu.

Carving centrum

Přímo naproti kostelu na Štěpánské ulici v Praze se skrývá nenápadné Carving centrum, objevte ho s námi dřív než ostatní.