Magazín

Schwinn® Cycling

V dalším sportovním seriálu vás seznámíme s velice rychle se rozvíjejícím indoor sportem Schwinn cyclingem. Stručně vám vysvětlíme, o jaký sport jde, kde lekce SC můžete navštěvovat a jak správně trénovat, aby měl SC správný efekt.

In-line typy na víkend

Vzhledem k nádhernému slunečnému počasí vám ani nemusíme přát pěkný víkend. Proto vám raději nabídneme několik typů na osvědčené bruslařské trasy po celé České republice. Abyste nám nezabloudili, přikládáme pro lepší orientaci i přehledné mapky. Neváhejte už ani vteřinu a nazouvejte brusle, ať můžete stejně jako naše instruktorka z předešlého článku, „cítit vítr ve vlasech“!

Ladronka

Areál volného času Ladronka je pěkným, leč někdy až moc přelidněným místem. Pyšní se 3380m okruhem a solidním povrchem.

logo_copy

Houštka - Brandýs nad Labem

V roce 2009 byl v lesoparku Houštka vybudován 1,5 kilometru dlouhý bruslařský okruh.Ten začíná na křižovatce Lázeňské ulice s Hluchovskou alejí, vede kolem letního kina, atletického stadionu a tenisových kurtů. Celá dráha je nově vyasfaltovaná a přibylo také nové veřejné osvětlení. Na okruh navazuje 2 kilometry dlouhá cyklostezka s kvalitním povrchem. Převýšení je minimální, trasa je vhodná i pro začátečníky.

logo_copy

Poděbrady - Nymburk

Stezka z Poděbrad do Nymburku byla v roce 2008 ,,zrekonstruována“. V současné době je 4 – 4,5m široká a její povrch je hladký. Pohodu jízdy zpříjemňuje krásná příroda. Trocha ostražitosti je třeba v oblasti Sánského kanálu, kde nový asfalt končí, ale i odsud dál je stezka bruslařsky ,,sjízdná“.

test

asfd