O projektu Mujinstruktor.cz

Mujinstruktor.cz je první služba svého druhu ve střední Evropě, která řeší problémy spojené s vyhledáváním sportovních instruktorů a trenérů. Bez jakýchkoliv poplatků či provizí propojujeme instruktory rozmanitých sportů se zákazníky, kteří se chtějí naučit nový sport, ale sami si na něj netroufají.

Proč služba Mujinstruktor.cz vznikla?

Protože na českém trhu neexistuje podobná služba, která by řešila problémy s objednáváním instruktorů. Zákázník zpravidla nemá možnost si svého instruktora sám vybrat, zjistit si jeho dosavadní zkušenosti nebo si o něm přečíst komentáře a hodnocení jeho žáků.

Kvůli zákazníkům, kterým chceme zdarma nabídnout široké spektrum sportovních instruktorů s možností vyhledávání a třídění podle sportů, lokalit, ceny, kvality či referencí.

Kvůli sportovním instruktorům a trenérům, kterým zdarma pomáháme s jejich vlastní propagací i s možností oslovit nové zákazníky bez jakýchkoliv registračních poplatků či procent ze zprostředkování.

Kvůli sportovním provozovnám a centrům, jimž dáváme možnost získat zdarma nové zákazníky, ale také instruktory, kteří hledají pro svoji práci vhodné sportovní prostředí.

Náš cíl

Mujinstruktor.cz má cílů několik. Rádi bychom co nejdříve pokryli nabídkou instruktorů celou Českou republiku. Chceme podporovat především kvalitní, individuální výuku s důrazem na správné stravování, regeneraci a psychiku za dozoru pouze vyškolených, profesionálních instruktorů a trenérů.

Hledáte instruktora, nebo naopak nabízíte sportovní služby? Zaregistrujte se!

Organizace, které s námi spolupracují

Partneři projektu